LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów w Zabrzu

 

Nasza firma od wielu lat prowadzi swoją działalność i może pochwalić się gromem zadowolonych Klientów. Nasza laweta w Zabrzu i w okolicach znana jest z szybkiego i sprawnego działania. Sytuacje kryzysowe zdarzają się wszystkim, nawet najlepszym i najbardziej doświadczonym kierowcom. My staramy się pomagać i oferujemy holowanie samochodów poprzez lawetę jak również awaryjne uruchamianie. Nasi kierowcy do doświadczeni pracownicy, którzy zajmują się również drobnymi naprawami na drodze. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

skontaktuj się »

Nasze lawety w Zabrzu to nowoczesne pojazdy, które wyposażone są zawsze w najpotrzebniejsze narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie na drodze wykonać różnego rodzaju naprawy, czy też wymienić Klientowi opony. Staramy się pomóc w każdej sytuacji, świadczymy również usługi dowozu paliwa, kiedy zachodzi taka konieczność.

 

 

Profesjonalna pomoc w trudnej sytuacji

 

 

Współpracujemy z wieloma firmowymi Klientami, dla których transportujemy samochody od lat. Zatrudniamy tylko prawdziwych pasjonatów motoryzacji, którzy znają się na samochodach i na co dzień z nimi pracują. Każdy z naszych kierowców może okazać się pomocny, kiedy pojazd odmówi posłuszeństwa na drodze. W przypadku kolizji lub poważniejszej awarii, holujemy samochody w Zabrzu i okolicach, jak również w całej Polsce.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 1

Pomoc bez zbędnej zwłoki

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudności w podróży mogą oznaczać dla naszych Klientów opóźnienia w ważnych dla nich sprawach. Dlatego działamy zawsze szybko i staramy się być skuteczni. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które wyposażone są w różne narzędzia i maszyny. Pomagamy w poważnych sytuacjach, ale można korzystać z naszych usług również w przypadku braku paliwa, czy dziury w oponie, która uniemożliwia dalszą podróż. Z przyjemnością doprowadzimy auto do odpowiedniego stanu. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i nasze solidne podejście. Można u nas liczyć również na konkurencyjne warunki cenowe. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w razie potrzeby i do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY