LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Nasza firma to zaufane źródło pomocy, jeśli chodzi o usługi holowania samochodów, ciężarówek, samochodów typu SUV czy dostawczych. Kiedy pojazd utknie na poboczu drogi w Zabrzu bądź okolicach, można liczyć na naszą doświadczoną i uczciwie prowadzoną firmę transportową. Co więcej, świadczymy pomoc w konkurencyjnych cenach. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

 

Z jakiego powodu warto zlecić usługi lawetą właśnie nam?

 

Wszelkie pojazdy, do jakich zostaniemy skierowani by świadczyć naszą pomoc mogą być holowane z różnych miejsc w Zabrzu, w tym między innymi:

  • parkingów
  • autostrad
  • ulic
  • dzielnic

skontaktuj się »

Najwyższej jakości usługi holownicze, jakie oferujemy to jednak nie wszystko – można na naszą firmę transportową liczyć także, jeśli chodzi o pomoc drogową, awaryjne otwieranie samochodów czy dowóz paliwa. Jedno jest pewne – kompleksowość naszej oferty jest jednym z głównych argumentów, dla których warto wybrać nasze lawety w Zabrzu, a nie jakiekolwiek inne.

 

 

Potrzebna laweta w Zabrzu? Dowiedz się dlaczego my!

 

 

W ramach naszych usług kompleksowej pomocy drogowej oferujemy usługi lawetą, którą są naszą specjalnością. Jest tak między innymi z powodu floty, jaką posiadamy – tak zaawansowanej i różnorodnej, iż praktycznie nie istnieje samochód, którego nie moglibyśmy przetransportować. To nas wyróżnia na tle innych firm transportowych w Zabrzu i sprawia, że to do nas częściej wybierany jest numer, gdy kierowcy stają w obliczu konieczności skorzystania z usług lawetowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 0

DOCIERAMY DO MIEJSCA BŁYSKAWICZNE!

Ponadto warto wybrać nasze usług również ze względu na:

 

  • atrakcyjne ceny, liczne promocje
  • indywidualne podejście do każdego klienta
  • profesjonalne, a równocześnie miłe podejście
  • szybki czas reakcji na każde wezwanie

 

Jednak najlepiej można się przekonać o słuszności wyboru dopiero wtedy, gdy bezpośrednio się go podejmie. Usługi lawetowania rzadko należą do przyjemności i nie życzymy nikomu z Państwa konieczności z nich skorzystania, niemniej jednak jeżeli kiedykolwiek staną Państwo przed taką sytuacją i będzie to w Zabrzu bądź okolicach – proszę pamiętać, że jesteśmy do usług!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY