LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Zabrza

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Od wielu lat działamy w Zabrzu i w okolicach, ale świadczymy również usługi na terenie całego kraju. Nasza laweta w Zabrzu znana jest z profesjonalnego podejścia i szybkiego działania. Dysponujemy wieloma pojazdami, które pozwalają nam zaoferować Państwu profesjonalny transport pojazdów lub pomóc, kiedy zdarzy się im sytuacja kryzysowa na drodze. Przewozimy pojazdy na lawetach, jak również holujemy je do miejsca wskazanego przez Klienta. Z naszych usług można korzystać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, ponieważ wiemy, że problemy w trasie mogą pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

 

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

 

skontaktuj się »

Kierowcom oferujemy nie tylko transport pojazdów uszkodzonych bądź nowych, poprzez lawety na terenie miasta Zabrze i okolic. Można się do nas zwrócić również w innych sytuacjach. Nasi kierowcy z przyjemnością wykonują drobne naprawy na drodze, czy zajmują się wymianą opon w pojeździe. Staramy się awaryjnie uruchomić pojazd, aby Klient mógł bezpiecznie dotrzeć do domu. Jeżeli zachodzi taka konieczność, jesteśmy również w stanie dowieźć paliwo we wskazane miejsce.

 

 

Różnorodne usługi dla kierowców

 

 

W każdym samochodzie posiadamy profesjonalne narzędzia, dzięki którym możemy wspierać naszych Klientów w trudnych drogowych sytuacjach. Nasi kierowcy to prawdziwi pasjonaci motoryzacji, którzy doskonale znają się na samochodach i potrafią znaleźć rozwiązanie w trudnej sytuacji. Kiedy nie ma wyjścia, transportujemy samochód do wybranego warsztatu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
7 + 5

Szybcy, sprawni i dokładni

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie. Nasze lawety w Zabrzu to nowoczesne samochody, wyposażone zawsze w odpowiedni sprzęt. Zatrudniamy też najlepszych ludzi, którzy są w stanie pomóc w trudnych sytuacjach. W sytuacji kryzysowej, można do nas zawsze dzwonić. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY