LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Dowóz paliwa

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Dowóz paliwa

w Zabrzu i okolicach

 

Problem z paliwem na drodze? Nie dopilnowaliście poziomu paliwa w zbiorniku, albo pojawił sie nagły wyciek? Nasza firma oferuje dowóz paliwa, drobne naprawy czy przewóz lawetą oraz holowanie pojazdów w Zabrzu i w okolicach, jeśli samochód uległ poważniejszej awarii.

 

Bywa, że w trasie nagle zabraknie paliwa, lub auto złapie gumę. W takiej sytuacji, zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą. Błyskawicznie zjawimy się u Państwa i przy pomocy nowoczesnych narzędzi, wymienimy oponę lub dowieziemy paliwo w odpowiedniej ilości. Nie warto brudzić sobie rąk, ponieważ działamy szybko i sprawnie. Takie zlecenia są dla nas codziennością, dlatego jesteśmy zawsze przygotowani i gotowi do działania. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek trudności.

 

 

skontaktuj się »

Od wielu lat prowadzimy swoją działalność i wspieramy kierowców w trudnych sytuacjach, jakie przytrafiają im się na drogach. Nasze lawety w Zabrzu to doskonale wyposażone, nowoczesne samochody, dzięki którym możemy przetransportować każdy samochód w dowolne miejsce, dokonać naprawy czy po prostu – pomóc, kiedy zabranie paliwa.

 

 

Doraźna pomoc w trudnej sytuacji

 

 

Poza transportem pojazdów, świadczymy również usługi polegające na drobnych naprawach na drodze, wymianie opon, czy awaryjnym uruchamianiu samochodów. W razie konieczności, u nas możliwa jest pomoc każdego typu. W razie potrzeby, zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 4

Profesjonalne usługi transportu i holowania pojazdów

Sytuacja kryzysowa na trasie może zdarzyć się każdemu. Nawet najlepsi kierowcy biorą niekiedy udział w kolizjach i stłuczkach lub zderzają się z problemem niedopilnowania poziomu paliwa czy zepsutego pojazdu. W takiej sytuacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Nasze lawety w Zabrzu znajdują się w różnych punktach, dzięki czemu możemy dotrzeć na miejsce szybko i bez zbędnej zwłoki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że życzeniem Klienta jest jak najszybsze uruchomienie pojazdu. Zatrudniamy więc profesjonalistów, którzy doskonale znają się na samochodach i potrafią dokonywać różnego rodzaju napraw. Jeżeli istnieje taka możliwość, naprawimy samochód lub uruchomimy go awaryjnie. Jeśli auto nie może bezpiecznie podróżować, wówczas nasza laweta przewiezie je we wskazane miejsce.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY