LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W Zabrzu i okolicach

Problemy z pojazdem na drodze mogą przytrafić się każdemu, nawet profesjonalnemu kierowcy. W takich sytuacjach, nasza firma stara się pomóc i rozwiązać problem Klienta. Dysponujemy profesjonalnymi lawetami, które transportują samochody w Zabrzu i okolicach, ale jeśli nie ma takiej konieczności, możemy wykonać także drobne naprawy na drodze. Swoje usługi świadczymy również na terenie Zabrza i okolic, zgodnie z życzeniem Klienta. Lawety w Zabrzu to doskonale wyposażone samochody, które umożliwiają nam działanie nawet w trudnych warunkach. U nas można też zamówić holowanie pojazdu, jego naprawę czy dowóz paliwa we wskazane miejsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, w razie jakiejkolwiek potrzeby.

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa;
  • Awaria systemów bezpieczeństwa;
  • Rozładowanie akumulatora.

skontaktuj się »

Jeżeli jest to możliwe, staramy się awaryjnie uruchomić pojazd – jeśli nie ma takie opcji, wykonujemy w nim drobne naprawy na drodze. Nasi pracownicy to pasjonaci motoryzacji i samochodów, którzy doskonale znają się na autach i posiadają odpowiednie narzędzia do ich naprawy. W każdej sytuacji można zamówić u nas dowóz paliwa w Zabrzu i okolicach miasta, jak również wymianę opony przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

 

 

Profesjonalna pomoc w trudnej sytuacji

 

 

Staramy się umożliwić naszemu Klientowi dalszą podróż w najbardziej komfortowych i bezpiecznych warunkach. Jeżeli pojazd nie nadaje się do dalszej podróży po kolizji lub awarii, zajmujemy się jego odholowaniem w bezpieczne miejsce, wskazane przez Klienta.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 9

Najlepsze usługi w okolicy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej trudnej drogowej sytuacji. Posiadamy wiele pojazdów, dlatego możemy działać szybko i zawsze sprawnie. Jesteśmy solidni i profesjonalni, o czym mogą świadczyć opinie naszych zadowolonych Klientów. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami, w razie jakichkolwiek kłopotów. Sprawnie zjawimy się na miejscu i zaoferujemy naszą pomoc po ocenie zastałej sytuacji. Postaramy się uruchomić pojazd tak szybko, jak będzie to możliwe, lub zaproponujemy inne, korzystne dla Państwa rozwiązanie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY