LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W Zabrzu I OKOLICACH

Awaryjne uruchomienie auta bywa zmartwieniem przede wszystkim w miastach w okresie zimowym, kiedy to rozładowanie akumulatora jest najpowszechniejszą bolączką – zwłaszcza wśród pojazdów nieparkowanych w garażach, wystawionych na działanie wszystkich czynników zewnętrznych. Nie tylko w tym szczególnym czasie możesz liczyć na w pełni kompleksową pomoc ze strony naszej firmy.

 

Problem z uruchomieniem samochodu zimą mają przede wszystkim właściciele pojazdów wieloletnich, o rzadko przeglądanych instalacjach lub po prostu bardzo rzadko używający pojazdów, dlatego laweta całodobowo z Poznania bywa niekiedy jedynym rozwiązaniem dla tych, którzy nagle orientują się mroźnego poranka, że bateria w ich pojeździe jest całkowicie rozładowana. Pomożemy Ci awaryjnie uruchomić auto w każdych warunkach.

 

 

skontaktuj się »

Od wielu lat prowadzimy swoją działalność w Zabrzu i okolicach, ale można z naszych usług skorzystać w całej Polsce. Współpracujemy z wieloma firmowymi Klientami, dla których oferujemy nie tylko awaryjne uruchamianie samochodów, ale i  transport pojazdów oraz ich holowanie. Jeżeli jest taka możliwość, zawsze staramy się awaryjnie uruchomić auto.

 

 

Profesjonalne usługi w przypadku awarii samochodu

 

 

Jeśli zagraża to bezpieczeństwu, wówczas przewozimy auto w miejsce wskazane przez Klienta. Z naszych usług można korzystać w ramach różnych niespodziewanych sytuacjach. Zawsze jesteśmy gotowi do wymiany opony w samochodzie lub możemy przywieźć niezbędną ilość paliwa, aby uruchomić bezpiecznie auto.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 3

Sprawne i solidne usługi holowania pojazdów

 

Nasza firma zajmuje się swoją działalnością już od wielu lat. Swoją profesjonalną pomoc oferujemy zwykłym kierowcom, ale współpracujemy też z firmami, dla których świadczymy usługi z zakresu transportu i holowania pojazdów w Zabrzu i okolicach. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, którzy kochają samochody i doskonale się na nich znają. Dzięki najlepszym narzędziom, które zawsze są do ich dyspozycji, są w stanie awaryjnie uruchomić każde auto, lub dokonać w nim niewielkich napraw, nawet w trudnych warunkach.

 

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami w każdej kryzysowej sytuacji. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz zawsze konkurencyjne ceny. Zapraszamy do nas

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY