LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Profesjonalne usługi pomocy drogowej w Zabrzu

Witamy w firmie specjalizującej się w usługach lawetą, transportowych oraz wszystkich związanych z świadczeniem pomocy drogowej osobom znajdujących się na trasach w Zabrzu bądź okoliczną.

 

W wiedzy i zaangażowaniu nasza siła – posiadamy silną i szeroką kadrę z wieloletnim doświadczeniem zaspokajającym potrzeby naszych klientów. Wiemy, że osoby, które do nas dzwonią mają duże oczekiwania, a my jako pomoc drogowa najwyższych lotów staramy się na nie w pełni odpowiedzieć. Cieszymy się, że nam się to udaje – a najlepszym tego dowodem są pozytywne rekomendacje spływające pod adresem naszej firmy.

Specjalizujemy się również w:

 

  • 24-godzinnej pomocy drogowej
  • usługach awaryjnego otwierania samochodów
  • szybkich naprawach drobnych usterek
  • dostawie paliwa
  • wymianie akumulatorów

skontaktuj się »

Przede wszystkim to, że nie a dla nas czegoś takiego jak wyzwania – bez względu na to, czy potrzebujący kierowca dzwoni do nas z prośbą o dowóz paliwa czy też jest w pilnej potrzebie transportowej, zawsze stajemy na wysokości zadania. Naszym atutem jest nieustanna chęć przekraczania stawianych standardów – zawsze, za każdym razem, przy każdym indywidualnym przypadku.

 

 

Co jeszcze wyróżnia nasze usługi transportowe w Zabrzu?

 

 

Wszystkie nasze pojazdy znajdujące się w nowoczesnej flocie jaką dysponujemy są zdolne do ciągnięcia samochodów i ciężarówek o różnych gabarytach. Jedno jest pewne – mamy zarówno doświadczenie, ludzi jak i sprzęt, które sprawią, że każdy kto do nas zadzwoni wróci na trasę szybciej niż sądzi. Nasze usługi drogowe w Zabrzu obejmują najwyższą staranność i indywidualne podejście, a do tego realizujemy je w naprawdę korzystnych cenach, co także jest doceniane przez naszych Klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 0

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – służymy pomocą. Wyjaśnimy wszystko, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, bo chcemy mieć pewność, iż każdy kto wybierze numer do nas z prośbą o pomoc będzie miał pewność, że to najlepsze co może w danej sytuacji zrobić.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY