LAWETA.ZABRZE.PL

LAWETA ZABRZE I OKOLICE 24H

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
530 775 333

Zmiana koła

POMOC Drogowa W Zabrzu

Kiedy na trasie przytrafi się problem z pojazdem, wówczas najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z nami – nawet, jeśli jest to tylko zmiana koła. Nie każdy posiada odpowiednie narzędzia, umiejętności czy możliwości, aby je wymienić, a nawet jeśli zdarza się, że samochód po prostu nie chcą współpracować. Wtedy przyda sie profesjonalna pomoc. Jesteśmy szybcy, skuteczni i zawsze profesjonalni.

 

Nasze lawety w Zabrzu to nowoczesne pojazdy, które poruszają się po okolicach i bez zbędnej zwłoki znajdują się w odpowiednim miejscu. Można u nas skorzystać z lawetowania i holowania pojazdu, jak również innych usług, jak awaryjne uruchomienie pojazdu, drobne naprawy samochodu, czy wymiana opony. Każdego dnia spotykamy się z różnymi sytuacjami, dlatego najmniejszym problemem nie jest dla nas również dowóz paliwa w kryzysowym momencie. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z nami w razie jakichkolwiek problemów na drodze.

 

 

skontaktuj się »

Doskonale wiemy, jak wiele problemów mogą przysporzyć opóźnienia w trasie. Dotyczy to przede wszystkim osób pracujących w podróży, ale nie tylko. Staramy się więc dotrzeć do naszych Klientów tak szybko, jak tylko jest to możliwe i udzielić im niezbędnej pomocy. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie i doskonale znają się na samochodach. Każdy z nich wykonuje drobne naprawy i naprawie awarie, aby samochód mógł bezpiecznie poruszać się po drogach – zmiana koła to dla nich żaden problem.

 

 

Profesjonalizm i szybkość

 

 

Jeżeli ocena wskaże, że auto ma poważniejszy problem, a nie tylko uszkodzone lekko koło, wówczas możemy je odholować lub zabrać na lawetę i przewieźć w dowolne miejsce Polski. Priorytetem jest dla nas zawsze zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 10

Najlepsze lawety Zabrze i okolice

Zachęcamy gorąco do korzystania z naszych usług w razie jakiejkolwiek potrzeby. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że trudne sytuacje drogowe mogą mieć miejsce zawsze. Można się z nami kontaktować i korzystać z naszych usług w razie potrzeby. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które zawsze wyposażamy w niezbędne narzędzia, dzięki którym możemy szybko i skutecznie uruchomić awaryjnie każdy samochód. Oferujemy konkurencyjne warunki cenowe i zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do nas.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY